KONST / Litografier / Färglitografi 9076411
nr 907 6411
Färglitografi
M Frygelius, Kungsträdgården, 3/15, signerad, motivet: 53x45
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:20:45
21/8 15:50:28